HANSA EMOTION

HANSA EMOTION

Hansa přichází s revoluční funkcí Wellfit, kterou jsou vybaveny termostatické baterie HansaEmotion. Wellfit funguje na principu přesného dávkování teplé a studené vody dle zvoleného programu a pomáhá tak v regeneraci těla.

TYPY PŘEDNASTAVENÝCH PROGRAMŮ:

RECOVER

RELAX

RELOADRECOVER:

Při regeneraci svalstva po náročné tělesné aktivitě se ukázala jako obzvlášť účinná střídavá aplikace teplé a studené vody. Program s delšími intervaly studené vody může účinněji než jiné metody zmírnit případné negativní dopady intenzivního zatížení. Svalové napětí se uvolní a dojde k rychlému obnovení plné výkonnosti. Vhodný právě pro úroveň top fitness, kterou jste definovali jako svou osobní výzvu.

RELAX:

Hektika a zahlcení nejrůznějšími podněty: Stres se stal běžnou nemocí. Střídavá aplikace teplé a studené vody s delšími fázemi tekoucí teplé vody může vždy napomoci k tělesnému a duševnímu uvolnění. Na to je přesně vyladěn program RELAX. Tělo, mysl a duše se opět dostanou do rovnováhy. Tato léčba vodou může dlouhodobě posílit vaši imunitu, snížit krevní tlak, zmírnit napětí a snížit úroveň stresu. Každý den. Dokonalé uvolnění v domácím prostředí.

RELOAD:

Plný radosti ze života a plný energie: Takový je váš dokonalý den – a začíná pod sprchou. Program RELOAD termostatu HANSAEMOTION Wellfit vás ráno dostane do tempa jemnou aplikací teplé a studené vody, podnítí krevní oběh a probudí a rozhýbe vás. Pro lidi každého věku, kteří se chtějí cítit svěží, fit a zdraví.