hledám inspiraci

Koupelnu zpravidla budujeme na desítky let, proto se určitě vyplatí vše řádně promyslet. Nabízíme Vám naše téměř dvacetileté zkušenosti, které jsme nasbírali při návrhu a realizaci stovek koupelen v rodinných domech i panelácích.

Nabízíme vypracování přesné cenové kalkulace, poradenskou činnost včetně návštěvy v místě realizace naším odborníkem. Zhotovujeme 3D návrh budoucí koupelny (případně i kuchyně). Sledujeme současné trendy na trhu – informujeme o nich naše zákazníky a promítáme je do našich nabízených řešení.

Ze zkušeností víme, že ujasnění si toho, jak přesně bude koupelna vypadat trvá mnohem déle než koupelnu podle těchto konkrétních představ vystavět. Jsme na to připraveni – naši pracovníci standartně během několika mnohahodinových sezení a konzultací vše vysvětlí, poradí, společně s vámi vyrobí prostorový návrh řešení koupelny ….

Každý prostor vyžaduje jiný přístup. I koupelna v paneláku může být originální.

Pro Vaši lepší orientaci jsme některé inspirativní rady i fotografie rozdělili do několika sekcí, které jsou zpravidla vymezeny prostorem jenž je pro koupelnu poskytnut.

Přijeďte se podívat do našeho koupelnového studia, stáhněte si pro inspitaci aktuální katalog LACHIM 2016-2017.

H_4

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *